Home Modele Zabudowy Cennik Finansowanie Serwis i części Ciekawostki Kontakt

Porter Van

porter rama porter skrzynia
PORTER VAN Furgon
benzyna / LPG
PORTER VAN Osobowy
benzyna / LPG

Dzięki swoim zwartym wymiarom, które sprawiają, że idealnie nadaje się do jeżdżenia w miejscach o gęstej zabudowie, Porter Van jest najzręczniejszym i najzwrotniejszym pojazdem użytkowym dostępnym na rynku. Wyśmienity promień skrętu serii Porter - jedynie 3,7 metra w porównaniu do średniej rynkowej 5,3 metra - jest zasługą innowacyjnego systemu E.P.S. (Electronic Power Steering), który sprawia, że każde parkowanie jest niezwykle proste i szybkie, a prowadzenie pojazdu staje się bardziej komfortowe i bezpieczne. Łatwość manewru w połączeniu z małym rozstawem kół umożliwia Porterowi łatwy dojazd do centrów miast, centrów historycznych, poruszanie po wąskich uliczkach oraz miejscach zazwyczaj ciężko dostępnych dla pozostałych pojazdów użytkowych.

Porter jest dostępny zarówno w wersji benzynowej MultiTech oraz w bardziej ekonomicznej w eksploatacji i przyjaznej środowisku wersji EcoPower zasilanej LPG.

Badania przeprowadzone w celu zwiększenia komfortu pozwoliły zaoferować odpowiednie rozwiązanie, by z większą wygodą sprostać codziennym zajęciom. Kabina została zaprojektowana na nowo, a deska rozdzielcza wzbogacona i nadano jej nowoczesny i ergonomiczny kształt. Kierowca ma do swojej dyspozycji wygodne schowki; jest też miejsce na radio z czytnikiem mp3 oraz nawigację GPS.

wersje kolorystyczne