Home Modele Zabudowy Cennik Finansowanie Serwis i części Ciekawostki Kontakt

Porter Maxxi

porter rama porter skrzynia porter wywrotka
PORTER MAXXI Rama
benzyna / LPG
PORTER MAXXI Skrzynia
benzyna / LPG
PORTER MAXXI Wywrotka
benzyna / LPG

Model Maxxi o ładowności 1.100 kg jest najnowszym wcieleniem serii Porter. Łatwy w manewrowaniu i prowadzeniu, gwarantuje pojemność załadunku porównywalną z innymi, dużo większymi pojazdami. Idealny do miasta, jest dostępny w 4 różnych wersjach z możliwością zamontowania szerokiej gamy specjalnych zabudów i wyposażeń. Jego bliźniacze koła, wydłużony rozstaw osi oraz wzmocniona rama gwarantują idealną stabilność, nawet przy pełnym obciążeniu. Obszerna przestrzeń ładunkowa w wersji Skrzynia bądź Wywrotka, wyposażona jest w 40 centymetrowe burty ze stopu z ergonomicznymi mechanizmami blokowania burt.

Dzięki swoim zwartym wymiarom, które sprawiają, że idealnie nadaje się do jeżdżenia w miejscach o gęstej zabudowie, Porter Maxxi jest najzręczniejszym i najzwrotniejszym pojazdem użytkowym dostępnym na rynku. Wyśmienity promień skrętu serii Porter Maxxi - jedynie 4,6 metra w porównaniu do średniej rynkowej 5,3 metra - jest zasługą innowacyjnego systemu E.P.S. (Electronic Power Steering), który sprawia, że każde parkowanie jest niezwykle proste i szybkie, a prowadzenie pojazdu staje się bardziej komfortowe i bezpieczne. Łatwość manewru w połączeniu z małym rozstawem kół umożliwia Porterowi Maxxi łatwy dojazd do centrów miast, centrów historycznych, poruszanie po wąskich uliczkach oraz miejscach zazwyczaj ciężko dostępnych dla pozostałych pojazdów użytkowych.

Porter Maxxi jest dostępny zarówno w wersji benzynowej MultiTech oraz w bardziej ekonomicznej w eksploatacji i przyjaznej środowisku wersji EcoPower zasilanej LPG.

Badania przeprowadzone w celu zwiększenia komfortu pozwoliły zaoferować odpowiednie rozwiązanie, by z większą wygodą sprostać codziennym zajęciom. Kabina została zaprojektowana na nowo, a deska rozdzielcza wzbogacona i nadano jej nowoczesny i ergonomiczny kształt. Kierowca ma do swojej dyspozycji wygodne schowki; jest też miejsce na radio z czytnikiem mp3 oraz nawigację GPS.

wersje kolorystyczne